Harmonogram odbioru odpadów segregowanych 2018

Szanowni Państwo

PTHU Interpromex informuje, że od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych :

 

DZIELNICA ULICA NR. HARM.
Ksawera - Koszelew Cynkowa

 

 

 

1A

Filtrowa
Kolejowa
Koszelew
Paryska
Siemońska
Staszica
Stawowa
Środkowa
Wąska
Warpie 1-go Maja

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

Brata Alberta
Cicha
Kamienna
Kopernika
Krakowska
Łąkowa
Orla
Podmiejska
Rutki Laskier
Promyka
Przyjaźni
Wygodzkiego
Robotnicza
Sielecka
Sienkiewicza
Słoneczna
Spółdzielcza
Wapienna
Wesoła
Wilcza
Wincentego Pola
Wolska
Wyzwolenia
Zagórska
Małobądz Brzozowa

 

 

 

 

 

2A

Dębowa
Grabowa
Jesionowa
Kalinowa
Lipowa
Olszynowa
Rolnicza
Wspólna
Wyspiańskiego
Syberka Broniewskiego
Paderewskiego
Oleksego
Mazowieckiego
Piłsudskiego od nr 47 
Migowej
Retingera 64
Centrum 11-go Listopada 

 

 

 

 

 

2B

3-go Maja 
Aleja Kołłątaja
Bema
Ignacego Krasickiego
Jasna
Kazimierza Wielkiego
Kościuszki
Małachowskiego
Modrzejowska
Piłsudskiego do nr 46
Podjazie
Podwale
Potockiego
Rybny Rynek
Sączewskiego
Zawale
Małobądz 27-go Stycznia

 

 

 

 

3

Baczyńskiego
Długa
Ludowa
Małobądzka
Nadbrzeżna
Nałkowskiej
Niemcewicza
Norwida
Prusa
Reymonta
Słowiańska
Szkolna
Żeromskiego
Grodziec Barlickiego

 

 

 

 

 

 

4

Chopina
Doroty
Graniczna
Podgórna
Węgroda
Wojska Polskiego
Zagórnego
Żytnia
Przechodnia
Kwiatowa
Limanowskiego
Wiśniowa
Słowackiego
Torowa
Kempy
Kijowska
Konopnickiej
Strzyzowicka
Szybowcowa
Rodzinna
Grodziec Hutnicza

 

 

 

5

Hutnicza-Leśniczówka
Mickiewicza
Dworska
Wolności
Osiedlowa
Wróblewskiego
Osówka
Południowa
Miłosza
Grodziec Różyckiego

 

 

 

 

6

Róży Luksemburg
Poprzeczna
Kołłątaja
Okrzei
Asnyka
Boleradz
Janka Świderskiego
Nadgórników
Orzeszkowej
Piaskowa
Matejki
Racjonalizatorów
Willowa
Ksawera - Koszelew Kręta

 

10

Nowa
Prosta
Wiejska
Zaciszna
Zielona
Zamkowe - Gzichów Armii Krajowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Sobieskiego
Astrów
Bławatków
Bursztynowa
Czeladzka
Mieroszewskich
Kantora-Mirskiego
Jabłoniowa
Jaśminowa
Leśna
Modrzewiowa
Mostowa
Namiarkowa
Niecała
Orkana
Partyzantów
Piastowska
Różana
Sadowa
Skośna
Stokrotek
Tulipanów
Wrzosowa
Góra Zamkowa - Brzozowica Boya Żeleńskiego

 

 

 

 

 

12

Brzozowicka
Góra Zamkowa
Górna
Kamienne Schodki
Kochanowskiego
Plebańska
Podzamcze
Polna
Reja
Sierakowskiego
Spokojna
Teatralna
Tuwima
Łagisza Drzewna

 

 

 

13

Grobla
Jedności
Korczaka
Krótka
Niepodległości
Odkrywkowa
Odrodzenia
Ogrodowa
Pokoju
Pustkowie
Stachowe
Gzichowska
Łagisza Bory

 

 

 

 

 

14

Dąbrowska
Energetyczna
Kolorowa
Łączna
Niepiekło
Parkowa
Podleśna
Podłosie
Produkcyjna
Radosna
Rzeczna
Rzemieślnicza
Świerkowa
Usługowa